KONST / Litografier / Färglitografi 10028296
nr 1002 8296
Lennart Rodhe
(1916-2005), Sverige
Färglitografi, Lennart Rodhe (1916-2005), 'Filmen', HC 10/10, signerad, 29x46
Utrop:
800 kr
Såld:
800 kr
måndag 14 december 2015
kl 19:19:30
300 kr
700 kr
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
600 kr
700 kr (Budbetjänt)
Lennart Rodhe
Läs mer om Lennart Rodhe